online: 2 
poleć 
Zdrowie, Uroda, Higiena wewnętrzna

Lewatywy pomagają zlikwidować do 80% chorób
– Ajurweda, Dżud-szi


Myśli kształtują zdrowie

Możemy kojarzyć zalecenie, że jeśli chcemy stać się bogaczem, musimy myśleć, wyglądać i czuć się jak bogacz. W czym tkwi sekret i dlaczego to rzeczywiście działa? Otóż wszystko, co dostajemy od życia, zależy od naszych myśli i emocji. Identycznie jest ze zdrowiem.

Posłużę sie wynikami badań naukowych z lat 1992-1995. W szklanej zlewce wyizolowano DNA, które później poddano działaniu potężnej formy uczucia - emocji koherentnej. Wywołujemy ją po uspokojeniu umysłu, przeniesieniu świadomości do rejonu serca i pozytywnych emocjach.

Wyniki były niezaprzeczalne: ludzka emocja zmieniła kształt DNA! Fizycznie zlewki z DNA nie dotykano i nic nie robiono, poza wprowadzeniem organizmu w określony stan.

Twoje myśli wpływają na wszystkie komórki twojego ciała. „Biologia przekonań” jest przełomową pracą w dziedzinie nowej biologii. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochodzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Ta niosąca głęboką nadzieję synteza najnowszych i najlepszych badań w dziedzinach cytologii i fizyki kwantowej została uznana jako główny przełom uświadamiający nam, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Współczesny tzw. "konwencjonalny" naukowiec oniemiałby, gdyby na własne oczy zobaczył rzeczy, dziejące się w jednej z chińskich klinik. Lekarze (co pokazano na poniższym filmie) w 3 minuty usunęli komórki nowotworowe za pomocą własnych uczuć, wtórując przy tym słowa "już dokonane".

Więcej informacji o naszych możliwościach uzyskasz z książki "Boska matryca" (Gregg Braden) i tego filmu:

Ciekawostki o organizmie człowiekaNie oznacza to jednak, że można od dziś odżywiać się w fast-foodach, siedzieć na kanapie i nie dbać o siebie. Profilaktykę najlepiej jest połączyć z pozytywnymi myślami, afirmacjami, odczuwaniem miłości itp.