online: 2 
poleć 
Zdrowie, Uroda, Higiena wewnętrzna

Wodna terapia okrężnicy w kwadrans uwolniła mnie od bólu głowy – Kenny Loggins


Gwiazdy i lewatywa

Z roku na rok, detoksykacja organizmu (w tym jelita grubego) staje się coraz bardziej popularna. Najwyraźniej, ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę z wagi, jaką odgrywa higiena wewnętrzna naszych organów. Opracowuje się coraz bardziej skomplikowane metody, począwszy od wielu prostych technik, aż po te ekskluzywne w luksusowych kurortach, klinikach i uzdrowiskach na całym świecie. Wiodący eksperci do spraw zdrowia prowadzą programy oczyszczania dla bogatych, sławnych i pozostałych osób.

Wśród poddających się regularnie irygacji okrężnicy (w placówkach lub samodzielnie) możemy wymienić hinduskich joginów, pasjonatów zdrowia, osoby zmuszone do poprawy stanu zdrowia, modelki i ludzi pięknych, mężczyzn i kobiet biznesu, sportowców, pozostałe osoby na wysokim poziomie i oczywiście wielkie osobistości.

Od dawien dawna światowej sławy gwiazdy stosują lewatywy jako doskonały środek odtruwający, odmładzający, poprawiający samopoczucie oraz niosący pozostałe korzyści. Wykonywanie zabiegów zadeklarowali m.in.: Courtney Love, Gwen Stefani, Mick Jagger, Damon Wayans, Britney Spears, Mae West, Janet Jackson, James Coburn, Madonna, John Lennon i Księżna Diana. Wielu z nich ujawniło, jak bardzo pomogła im terapia. Inne zagraniczne źródła (kliniki wykonujące terapie oczyszczania jelita, gazety) donoszą o kolejnych wielkich nazwiskach związanych z tematem, jak: Brad Pitt, Jennifer Aniston, Tara Reid, Lindsay Lohan, Kimberly Stewart, Ben Affleck, Andie Macdowell, Cindy Crawford, Demi Moore, Alicia Silverstone, Liv Tyler. Przykład: oxypowder.com. To nie może być fikcja, w końcu komu z laików przyszłoby do głowy aby konfabulować na temat zjawiska tak mało znanego i pomijanego, jak higiena jelit.


Od kiedy w 1999 roku dr Robert Charm stwierdził, że irygacja okrężnicy estetycznie wpływa na ciało, wiele znanych osób było zainteresowanych, dlaczego niewłaściwy stolec nie może mieć związku z urodą zewnętrzną, a oczyszczanie jelita ją poprawia.

Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Jedną z korzyści irygacji okrężnicy jest utrata nadwagi (wszystkich nagromadzonych odpadów jest od kilku do kilkunastu kilogramów) co w Hollywood stało się normą przed wielkimi ceremoniami albo ważnymi spotkaniami, np. wręczeniem Oskarów!


Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Britney Spears także uczestniczy w sesjach oczyszczania okrężnicy. Po trudnej sytuacji życiowej, w ramach nowej terapii oraz nowego-zdrowszego stylu życia, piosenkarka regularnie zjawiała się w klinice w Beverly Hills - pisze „Tabloid Hell”. Gazeta „Daily Mirror” cytuje anonimowe źródło z tej samej kliniki według którego: „Oczyszczanie kilka razy w tygodniu pomaga jej pozbyć się zbędnych rzeczy w okrężnicy [...] Britney twierdzi, że po leczeniu czuje się świetnie i jest bardziej optymistyczna i energiczna.”

Więcej: Daily Mirror

Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Gwiazdor pop Kenny Loggins, podobnie jak jego żona Julia Cooper, oświadczył: „praktykuję wodną terapię okrężnicy, by utrzymywać moją równowagę emocjonalną i wpływa to także na moją głębię [...] Wodna terapia okrężnicy w kwadrans uwolniła mnie od bólu głowy”.


Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Amerykańska ikona Mae West również uwierzyła w korzyści płynące z kuracji. Przyznała, że rozpoczyna każdy dzień od porannej lewatywy, prostej czynności dzięki której uzyskała niezwykłą żywotność, jasny umysł i atrakcyjność pomimo sędziwego wieku.


Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
W obecnej chwili skandal dotyka aktora Damona Wayansa, który jest entuzjastą detoksykacji. Był on obmawiany na ten temat na każdym kroku, a zwłaszcza na antenie programu radiowego Howarda Sterna. Celebryta ma jednak spory dystans i nawet zgodził się wystąpić w telewizyjnej produkcji traktującej o kolonoskopii w zabawny sposób:
Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Paris Hilton tłumaczy swoją promienną cerę regularnymi wizytami w klinice, gdzie poddaje się hydrokolonoterapii. Prowadząc niezdrowy tryb życia, zabiegi pomagają jej pozbyć się nagromadzonych w organizmie toksyn, a w tym utrzymać się przy zdrowiu.

„Cześć, tu Paris Hilton. Być może zastanawiasz się, jak udaje mi się wyglądać tak promiennie nawet jeśli każdej nocy chodzę do innego klubu, piję w nadmiarze, i bronię się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Oczywiście, bycie bogatą i niezależną osobą, umawiającą się wyłącznie z greckimi miliarderami pomaga, ale nawet bogaci i sławni czują czasami zmęczenie. Kiedy nie czuję się "blues", wpadam do Kliniki Zdrowia i funduję sobie orzeźwiającą i oczyszczającą kolonoskopię. Bierz przykład ze mnie, Paris Hilton, nic tak nie poprawia cery, ożywia umysłu, duszy i nic nie oczyszcza lepiej niż kolonoskopia. Dlatego niemal dwie trzecie gwiazd w Hollywood, pięknych ludzi, takich jak Brad Pitt, Jennifer Aniston, Tara Reid, Lindsay Lohan i Kimberly Stewart- polega na kolonoskopii by utrzymać formę. Być może zastanawiasz się, o co chodzi w tym całym biznesie dotyczącym kolonoskopii. Cóż, powiem ci, że to lepsze niż seks, a coś o tym wiem. Kolonoskopia, to coś ciepłego, cudownego , i całkowicie bezbolesnego, a co najważniejsze, nie przegapisz w trakcie żadnych ważnych połączeń na telefon komórkowy. Poza tym, to jest szybkie. Nie dłużej niż godzinę i będziesz z powrotem w Mercedesie, gotowa do zakupów u Gucciego. Na początku kładziesz się na wygodnym stole, który znajduje się w stylowo urządzonym pokoju. Terapeuta delikatnie wprowadza małą rurkę o nazwie wziernik około sześciu cali do twojego odbytu. Oooooooh. Na samą myśl, mam gęsia skórkę. Terapeuta przywiązuje wziernik do radośnie kolorowych plastikowych wężyków podłączonych do maszyny do nawadniania jelita grubego. Przy kojącej muzyce Yanni, która gra cicho w tle, twoje jelito wypełnia się powoli ciepłem, oczyszczoną i pachnącą jaśminem wodą.

To powoduje, że mięśnie okrężnicy pracują rytmicznie, jakby poruszały się zmysłowo w rytmie disco, co powoduje, że paskudne fekalia, gaz i śluz wychodzą na zewnątrz przez rurkę, która prowadzi z powrotem do maszyny. Dziewczyny, nie martwcie się, nikt nie będzie się śmiać, jeśli będzie słychać jakieś dźwięki. Po pierwszym wlewie wody, która zostanie następnie wydalona, procedura jest powtarzana aż od dwudziestu do trzydziestu litrów wody zostanie opróżnione przez jelita. Następnie, zanim będziesz mogła powiedzieć: „Stavros, czuję się tak dobrze”, jesteś gotowa pójść na zakupy. Więc weź przykład ze mnie, Paris Hilton, Kolon Dziewczyny dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolon Hydroterapia, jeśli chcesz wyglądać lepiej na wakacje, zapraszamy na kolonoskopię od razu. Bez żadnych „ale” czy „jeśli”. "

Więcej: 1, oficjalna strona kliniki Paris.


Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Dla zwolenników zabiegu, nie do pomyślenia może być skandal, jaki wywołała na przestrzeni 1993 roku nikomu niewinna księżna Diana. To chyba jedna z największych i najsławniejszych adwokatów irygacji okrężnicy, oraz praktykantka hydrokolonoterapii w historii. Brytyjskie gazety ogłosiły, że wydawała ponad 4300$ rocznie na swoje jelito. The Globe opublikował w jednym z artykułów, że dzięki zabiegom pozbyła się anoreksji, bólów głowy, chronicznego zmęczenia, alergii, depresji, grzybicy, migreny, bulimii, kandydozy oraz bólu gardła.

Lady Diana osobiście wyznała, że zyskała szczupłą i zdrową sylwetkę, promienną cerę i jedwabistość włosów.


The GLOBE, Vol. 40, Numer 22 1 Czerwiec, 1993

„Księżna Diana - leczenie wszelkich jej bolączek poprzez Wodną Terapię”

Księżna Walii oczyszczała się poprzez 12 litrów wody 3 razy w tygodniu, dzięki czemu pozbyła się anoreksji, bólów głowy, zmęczenia, alergii, depresji i grzybicy. Następnie zdradzono, że dziwny sekret, dotyczący szczupłej i zdrowej sylwetki dał jej ciału Royal Flush.

Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie

Trzy razy w tygodniu, 31 letnia księżniczka udaje się do prestiżowej londyńskiej Hale Clinic, aby wykonać irygację okrężnicy- doskonała lewatywa wypłukuje jej wnętrze wraz z 12 litrami wody. "Przysięga."- potwierdza jedna z zaufanych przyjaciółek Księżnej. „Mówi, że to dodaje jej energii i utrzymuje zdrowy oraz młody wygląd. Twierdzi nawet, że lewatywa zwalczyła zmęczenie, alergię, depresję, infekcje, migrenę i bulimię!” „Przez lata próbowałam pogrzebać moje kłopoty w górze jedzenia, ale później martwiłam się o moją figurę. I zmuszałam się do wymiotów. To jest okropny i zły nawyk. Ale teraz regularnie poddaję się oczyszczaniu jelita grubego i nie martwię się tak bardzo o to, co jem. Wiem, że wszelkie nadwyżki żywności będą wypłukiwane wraz z truciznami, które powodują moje straszne bóle głowy.
Moje migreny były spowodowane alergią pokarmową, a od kiedy zaczęłam leczenie, nigdy więcej się nie powtórzyły.”

Za każdym razem, gdy Księżniczka odwiedza prestiżowy Hale Clinic w Londynie, zostaje posadzona na kanapie blisko pompy do jelita grubego wraz z wodą destylowaną w temperaturze ciała. Procedura zostaje dokonana za pomocą rurki połączonej z dużą pompą wykonaną z nierdzewnej stali, a następnie uwieńczona filiżanką specjalnej herbaty, w celu przywrócenia dobrych bakterii do organizmu. Każda terapia uwalniania nagromadzone przez lata substancje oraz trucizny i trwa 40 minut, a kosztuje $75 za sesję.

Kiedy jestem na stole, mogę poczuć uwalniane z mojego systemu toksyny.” „To zaskakująco przyjemne i komfortowe uczucie. Czuję się odnowiona i oczyszczona. Te zabiegi dodają mi kolorytu na twarzy i energii. I nie mam więcej infekcji. Kiedyś cierpiałam z powodu grzybicy, zakażeń będących przyczyną chronicznego bólu gardła. To wszystko odeszło, dzięki mojej lewatywie!

Pomimo że Lady Di jest przekonana o cudownym znaczenie zabiegów, jej znajomi mówią, że członkowie rodziny królewskiej są przerażeni. Karol jest oburzony faktem, że jego żona oraz osoba z otoczenia rodziny królewskiej poddają się takiej szarlatanerii. I na pewno nie chce by ich synowie zostali w to zamieszani. Królowa uważa zabiegi za niesmaczne i obrzydliwe. Ale Diana nie chce słuchać.


Opinie uzdrowionych ludzi o lewatywie
Od tego czasu, 31 letnia księżniczka odwiedziła prestiżowy Hale Clinic w Londynie, gdzie posadzono ją na kanapie blisko pompy do jelita grubego. Użyto rurki połączonej z dużą pompą z nierdzewnej stali, a wszystko uwieńczono filiżanką specjalnej herbaty aby przywrócić zdrowe bakterie w organizmie. Każda terapia trwała 40 minut i kosztowała $75 za sesję, co dodatkowo przerażało rodzinę królewską. Królowa Elżbieta oświadczyła, że zabiegi te są niesmaczne i obrzydliwe.

Po śmierci Diany, arystokratka Lady Colin Campbell, specjalistka od angielskiej rodziny królewskiej, ujawniła w biografii „The Real Diana” nazwiska dwóch jej terapeutów. Była to znakomita reklama dla lekarzy i prawdopodobnie największa w historii promocja oczyszczania okrężnicy, która wybuchła w Wielkiej Brytanii.