online: 1 
poleć 
Zdrowie, Uroda, Higiena wewnętrzna

Wodna terapia okrężnicy w kwadrans uwolniła mnie od bólu głowy – Kenny Loggins


Wzdęcia

Wzdęcia są dolegliwością, dotykającą coraz więcej ludzi. Wzdęcia nie powstają bez przyczyny, gdyż są tylko objawem-sygnałem od naszego organizmu informującym najczęściej o niewłaściwym sposobie odżywiania i niezdrowym stylu życia. Błędnie przyjęło się, że nadmierne oddawanie gazów to normalność.

Jeśli cierpisz na dolegliwości jelitowe, to możesz je leczyć, choć najlepiej jeszcze zapobiegać im. Stworzyłem specjalnie dla Ciebie ok. 30-sto stronicowy poradnik "Wzdęcia Stop".

wzdęcia Czytaj dalej: Wzdęcia i ich leczenie...

E-book ujawnia 15 najskuteczniejszych metod walki z nadmiernymi gazami jelitowymi. Zawarte w nim praktyczne porady dotyczą leczenia i profilaktyki.

„Wzdęcia Stop” to:

  • Lista ziół, które leczą wzdęcia...

    Zioła to NAJSKUTECZNIEJSZA i najtańsza metoda walki ze wzdęciami. Zioła stosowane są od kilku tysięcy lat w leczeniu różnorakich chorób wśród ludzi i zwierząt. Zwierzęta, podobnie jak człowiek instynktownie od dawien dawna znajdywały na swoje dolegliwości różne rośliny, które zazwyczaj zjadały, powodując usunięcie choroby.
    Wiem, że farmaceutyczne pseudo-leki mogą wydawać się najlepsze, jednak to czyste kłamstwo. Są drogie, zawierają mnóstwo chemii, sztucznie wytworzonych składników na podstawie roślin (bo na samych roślinach ciężko zarobić!) i przez to niosą wiele skutków ubocznych. Nikt nie lubi wpędzać siebie do grobu, więc zdaj się na własny rozsądek, a nie kolorowe reklamy.

  • Co zrobić, by woń gazów była prawie niewyczuwalna...
  • Zasady prawidłowego łączenia pokarmów
  • Co należy jeść ?
  • Jakim sposobem jeść ?
  • Jak dobierać pokarmy ?